Hyundai jest obecnie piątym, co do wielkości producentem samochodów na świecie, posiadającym fabryki w Ameryce Północnej, Chinach, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i w Europie. Na rynku polskim firma istnieje od 1993 roku, osiągając w ostatnim czasie największą dynamikę wzrostu sprzedaży wśród firm motoryzacyjnych w Polsce.

Dołącz do międzynarodowej rodziny Hyundai i prześlij nam swoją aplikację w języku polskim i angielskim na wybrane przez Ciebie stanowisko na adres: rekrutacja@hyundai.pl

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Dowiedz się jak wygląda rekrutacja w Hyundai Motor Poland.

Proces rekrutacyjny

Osoby, których CV spotkało się z naszym zainteresowaniem zapraszane są na poszczególne etapy spotkań rekrutacyjnych, na których weryfikujemy najważniejsze dla nas wyznaczniki m. in motywację, doświadczenie, zdolności interpersonalne, optymizm i kreatywność.

W celu pełnienia najwyższych standardów polityki rekrutacyjnej udzielamy informacji zwrotnej wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w spotkaniu rekrutacyjnymi drogą telefoniczną lub mailową do 2 tygodni po odbytym spotkaniu.

Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Oświadczam, iż podając moje dane osobowe, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Hyundai Motor Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa jako Administratora Danych Osobowych w myśl przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, 1662 z późn. zm.) w zakresie wskazanym w powyższym życiorysie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz na zarchiwizowanie ich dla przyszłych ewentualnych rekrutacji. Oświadczam, iż rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych oraz prawo do ich poprawiania."